Adobe Flash player

آخرین نسخه پخش کننده فلش در ویندوز و اینترنت

امروزه بیشتر تبلیغات ، انیمیشن ها و فیلم های آن لاین بوسیله نرم افزار و پلاگین محبوب فلش ساخته و پخش می شوند . نرم افزار Adobe Flash Player به شما این امکان را میدهد تا بتوانید فایل های فلش با پسوند SWF و FLV را در ویندوز و اینترنت مشاهده کنید . Flash Player هر چند وقت یکبار باید بروزرسانی شود و یا نسخه جدید ان نصب شود .

فلش پلیر دارای سه نوع است :

1- برای مرور گر اینترنت اکسپلورر که به آن با عنوان پلاگین ( امکانات اضافه) افزوده میشود و براحتی قابل نصب است.

2- برای مرور گر های دیگر مانند موزیلا فایر فاکس که با عنوان پلاگین (امکانات اضافه) افزوده میشود و براحتی قابل نصب است .

3- برای ویندوز که بصورت یک نرم افزار مستقل اجرا میشود و فایل های فلش را پخش می کند . این نسخه کمتر استفاده می شود و اگر بخواهیم فایل های فلش را در ویندوز پخش کنیم باز هم می توانیم از مرورگر ها استفاده می کنیم. به این شکل که فایل SWF را در درون مرورگر فایر فاکس یا اینترنت اکسپلورر باز می کنیم.
پس از دانلود این فایل از حالت فشرده آنرا خارج کنید و هر دو فلش پلیر را نصب کنید، یکی برای اینترنت اکسپلورر و دیگری هم برای دیگر مرورگرها. یک فایل هم برای UnInstal و حذف فلش پلیر قرار داده شده است که اگر زمانی خواستید فلش پلیر را از روی سیستم خود حذف و ریمو کنید می توانید از آن استفاده کنید.

فلش پلیر ها بر روی سیستم های 32 بیت و 64 بیت قابل نصب هستند
فلش پلیرها برای دانلود در یک فایل فشرده (RAR) قرار دارند

نسخه 11.9.900.170

دانلود فلش پلیر برای اینترنت اکسپلورر

دانلود فلش پلیر برای فایرفاکس و اپرا و سافاری و نت اسکیپ

آموزش نصب تصویری

در حالی که مرورگر وب بسته است شروع به نصب کنید

آموزش نصب فلش پلیر

دانلود فلش پلیر،دانلود آخرین نسخه فلش پلیر،فلش پلیر پرتابل،Flash Player ،Adobe Flash Player ،دانلود با لینک مستقیم،دانلود فلش پلیر آخرین ورژن،دانلود فلش پلیر با لینک مستقیم،فلش پلیر اینترنت،دانلود فلش پلیر ویندوز،توضیحات فلش پلیر،انواع فلش پلیر،معرفی فلش پلیر،پلاگین فلش پلیر،آموزش نصب فلش پلیر،آموزش تصویری فلش پلیر،مشگل فلش پلیر،آموزش فلش پلیر